Kontakt

Provozovatel databáze Česká komora firem a živnostníků je Česká komora firem a živnostníků s.r.o., Dlouhá 730/35, Staré Město, 110 00 Praha, IČO:08804257, Spisová značka : C 325672 vedená u Městského soudu v Praze.

Provozovatel databáze ČKFaŽ je ČKFaŽ s.r.o., se sídlem 120 00 Praha 2, Na Folimance 2155/15, IČO: 10687874, ,zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložka 346629


Našim obchodním partnerům děkujeme, že akceptovali a využili naši obchodní nabídky a vyjádřili souhlas se zvýrazněným zápisem v české komorě. Vaše vynaložené prostředky na propagaci a zviditelnění Vaší firmy byly použity tím nejideálnějším způsobem. Pro naše obchodní partnery je takový zvýraznění zápis určitým pokrokem a také zvýhodněným v internetovém vyhledávači google. Naše webová stránka je velmi dominantní a má dobré hodnocení z hlediska vyhledávání a také díky její silnému názvu. Naši obchodní partneři, budou takto při vyhledávání upřednostnění na lepší pozice a tím pádem jejich budoucí odběratelé si je spíše najdou. Zvýrazněný partneři mají také možnost si u nás bezplatně doplnit jejich www stránku, email, tel. a popřípadě i jejich firemní motto. V praxi to znamená, že obchodní partneři budou mít jejich firemní profil spolu s jejich výpisem dostupný na www.ceskakomora.cz a budou lépe dohledatelný, co pro jejich firmu bude velkým přínosem nových klientů.


Děkujeme našim obchodním partnerům, za projevenou důvěru a uděláme vše proto, abychom ji nezklamali.